Darmowa wysyłka

Przesyłka Polecona po przedpłacie za 0,00 zł na dowolny produkt z naszej oferty!

Sprawdź nowości
Gwarancja!

Gwarancja udzielana przez nasz sklep jest ważna na terenie całej Polski !

Regulamin

 

Każdy Klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią regulaminu i jest każdorazowo związany postanowieniami Regulaminu w chwili dokonywania zamówienia.

Sklep galeria-zegarków.pl  jest prowadzony przez firmę:
COMI - Galeria Zegarków Ireneusz Kominek
Numer NIP: 6411566350
Numer Regon: 278296841
Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą:
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej
Adres przedsiębiorstwa:
ul. Kaszubska 16, 41-707 Ruda Śląska
Adres do reklamacji:
ul. Kaszubska 16, 41-707 Ruda Śląska 

Zwany w dalszej części regulaminu "Sprzedawcą"

 

 1. Zamówienia można składać poprzez formularz zamówień. Składając zamówienie Klient zawiera z naszą firmą umowę na odległość oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
 2. Dostawa zamówionego towaru realizowana jest na koszt zamawiającego.
 3. Dane osobowe zawarte w formularzu rejestracyjnym przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika zezwolenia.
 4. Sklep internetowy www.galeria-zegarkow.pl firmy COMI zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości. Nieprawidłowo wypełnione formularze nie będą realizowane.
 5. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych danych teleadresowych.
 6. Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego, komórkowego lub adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia i kontakt w sprawie złożonego zamówienia.
 7. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 8. Ceny towarów znajdujących się w www.galeria-zegarkow.pl firmy COMI wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT
 9. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. lub kuriera DPD
 10. Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni. Zazwyczaj czas ten wynosi do 1-2 dni.
 11. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.
 12. Zapłata za towar uiszczana jest na poczcie przy odbiorze przesyłki (za pobraniem), przelewem  (wpłata na konto) lub gotówką spedytorowi.
 13. Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane (paczka nie została wysłana) istnieje możliwość zrezygnowania ze złożonego zamówienia.
 14. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z konsultantem.
 15. Opis procedury reklamacji

  -. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@galeria-zegarkow.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.

 16. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: * imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, * datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, * przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, * wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

 17. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedawca rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

 18. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

 19. Prawo odstąpienia od umowy

 20. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedawca zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej poprzez sklep galeria-zegarków.pl, należy złożyć Sprzedawcy stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: skep@galeria-zegarkow.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres COMI - Galeria Zegarków Ireneusz Kominek Kaszubska 16 41-707 Ruda Śląska

 21. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

[adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numer zamówienia ID(numer). Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

 • Koszt zwrotu rzeczy - W przypadku odstąpienia od Umowy- Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

 • Sprzedawca oświadcza, że zobowiązuję się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

 • Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Katowicach. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl